+382 32 371 451 skola@os-vdrobnjakovic.edu.me

Ambasadori sigurnog interneta

[thumb=120,90,0|telenor::||left]/osvd/e107_images/newspost_images/thumb_telenor_400_400_black_small.jpg[/thumb] Od februara 2012. godine, Telenor realizuje projekat “Spajamo generacije” sa ciljem da Internet učini sigurnijim mjestom za djecu. rnProjekat je kreiran tako da pruži edukaciju i vještine crnogorskoj djeci, njihovim roditeljima i nastavnicima kako bi internet za njih bio pozitivno iskustvo, istovremeno jačajući osjećaj sigurnosti u digitalnom okruženju. U sklopu tog projekta dvoje djece iz naše škole će biti izabrano i pohađaće radionice posle kojih će postati ambasadori sigurnog interneta– mali edukatori koji će svojim vršnjacima prenositi znanje o bezbjednosti na internetu.rnrnOsvoji internet-surfuj bezbjedno !! rnViše o ovom projektu možete saznati na http://www.facebook.com/SurfujPametno