+382 32 371 451 skola@os-vdrobnjakovic.edu.me

Bez nastave do ponedjeljka

Uslijed obilnih padavina prethodnih dana i nevrijemena koje još uvijek traje, došlo je do drastičnog pogoršanja situacije u školi, jer je prodor vode u učionice pojačan toliko da je intervencijama osoblja škole nemoguće obezbijediti nesmetano odvijanje nastave. Pored ovoga, zbog blokade glavne saobraćajnice na magistralnom putu u Risnu nastale velikim pritokom atmosferske vode, veliki broj djece nije u mogućnosti da dođe do škole.  nnZbog gore navedenih razloga, a u cilju obezbjeđivanje sigurnosti i bezbijednosti djece, kao i zbog najava da narednih dana neće doći do poboljšanja vremenskih uslova, četvrtak i petak, 2. i 3.12.2010. će za učenike biti neradni dani.

This Post Has 2 Comments

  1. a shto piiii? pa bilo je super dok je trajalo….. ja glasam da se ponovi !!!!!

Comments are closed.