+382 32 371 451 skola@os-vdrobnjakovic.edu.me

Dan škole 2013

[thumb=120,90,0|Dan skole::||left]/osvd/e107_images/newspost_images/dsc00144_small.jpg[/thumb] Već tradicionalno, i ovog 22.novembra smo proslavili Dan škole, kao i dan MZ Risan.rnrnOve godine smo slavili i jubileje:200 godina od rođenja Petra II Petrovića Njegoša, 210 godina Morinjske škole i 30 godina naše škole u novoj zgradi. rnPosle jednomjesečnih priprema djeca su osmislila sa svojim nastavnicima raznovrstan i interesantan program.rnrnMZ Risan je i ove godine nagradila najbolje učenike knjigama, a knjige i zahvalnice smo uručili i najaktivnijim đacima. Označili smo Njegošev jubilej stihovima, igrali smo sambu ali i tradicionalne bokeljške igre, svirali smo klavir i harmoniku a i našlo se prostora za najbolju karatiskinju i video prezentaciju školskih aktivnosti.Scenografija je bila prava mala šetnja kroz istoriju tako da je i ovo doprinijelom ljepšem doživljaju same proslave.rnrnSve je bilo divno i veselo i uz podršku kolega, uprave škole,roditelja i lokalne zajednice smo i ove godine proslavili ovaj dan na zavidnom nivou.rnrnSretan Dan škole učenicima i nastavnicima naše škole! lol