+382 32 371 451 skola@os-vdrobnjakovic.edu.me

Druženje područnih odjeljenja iz Morinja i Perasta

[thumb=120,90,0|mapa::||left]/osvd/e107_images/newspost_images/mapa.jpg[/thumb] Drugari iz Perasta su bili u posjetu drugarima iz Morinja u ponedeljak 09. 06. Zadatak nam je bio da napravimo mapu Morinja, suvenire u vidu tegli sa skoljkicama i razglednice. Sve to u cilju poboljsanja nase male turisticke ponude Morinja. rnU pauzi su učenici imali i mini takmicenje u plesu i vjestinama improvizacije na zadatu pjesmu (kao vid razonode). Pošto su završili radove otisli su do lokalne poste gdje smo bili divno docekani. rnLijepili smo nasu turisticku mapu Morinja, postavili razglednice na stalak za prodaju, kao i tegle suvenire. Od prikupljenih para djeca su odlucila da ce kupiti nesto sto ce im trebati za skolurn. rnOvom posjetom saznali smo i sto se sve moze naci u jednoj posti i koje su njene djelatnosti. A poseban znacaj je bilo divno objasnjenje vrijednosti sakupljanja markica, koje nam je i naglasio nas Luka pa je bio i nagradjen vrijednim postanskim markicama.rnUz pomoć učitaljica Sanje Šofranac i Milice Samardžić i nastavnice engleskog Maje Dabović djeca su se divno provela i mnogo toga naučila.