+382 32 371 451 skola@os-vdrobnjakovic.edu.me

Izložba likovnih radova

rn

Naša škola već dugi niz godina učestvuje na manifestaciji povodom praznika mimoze u Herceg Novom,  kao  izlagač na likovnom konkursu  „Naša mila Boko“, u organizaciji  JUK  Herceg  Festa-a. Ove godine tema je bila  „Bokeški đardini“ koja je motivisala mnoge učenike na prelijepu mimozu i mirisne kamelije.  Bio je veoma veliki dijapazon učeničkih ideja i maštarija, što se  odrazilo na veoma dobre i kvalitetene radove.Iako smo unazad tri godine bili zaslužni za tri prve  nagrade i više drugih iu trećih osvojenih mjesta, ipak ove godine niko nije ništa osvojio. Više od petnaest izloženih od pedeset poslatih radova, nadgledala, upravljala i motivisala je likovni pedagog, profesorica  Ćorović Aleksandra. Ovom prilikom JUK Herceg Fest je dodijelio školi komplet od pet knjiga naših priznatih autora kao nagradu za dugogodišnje kontinuirano učešće.nnrn

Nadamo se da se ovim rezultatima možemo da kažemo da se možemo odazvati svakom idućem izazovu. Sve pohvale đacima i profesorima, sa željom da i u buduće  postižu dobre rezultate.  nnrn