+382 32 371 451 skola@os-vdrobnjakovic.edu.me

Mali likovni susreti 2011

Srednja likovna škola „Petar Lubarda“ sa Cetinja već drugu godinu za redom organizuje „Male likovne susrete-Cetinje“, likovni konkurs koji je namjenjen djeci osnovnih škola. rnTema ovogodišnjih Malih likovnih susreta je bila „Moja omljena životinja“. Na ovaj konkurs je otišlo 30 radova naših đaka koji pohađaju Likovnu sekciju nastavnice Aleksandre Ćorović. Djeca su osvojila četiri nagrade: rn I nagrada je pripala Tamari Kunarac;rn II nagrada Anđeli Radojičić;rn III nagrada Dragojlu Damjanoviću i kao posebno priznanje naša škola je dobila Nagradu za kolekciju. rnSrednja likovna škola će u svojim prostorijama organizvati izložbu najboljih radova koji će takođe biti uvršteni u izložbeni katalog a tri najbolja rada će biti i nagrađena.