+382 32 371 451 skola@os-vdrobnjakovic.edu.me

Predavanje o prevenciji vršnjačkog nasilja na internetu

[thumb=120,90,0|nvo prima::||left]/osvd/e107_images/newspost_images/nvo_prima.jpg[/thumb] U ponedeljak, 17. marta u prostorijama škole održano je predavanje i radionica o prevenciji vršnjačkog nasilja na internetu. rnrn NVO Prima iz Podgorice uz pomoć Australijske ambasade realizuje projekat “Friend request”-prevencija vršnjačkog nasilja na internetu.rnUčenici VIII i IX razreda su tokom interaktivnog druženja sa Aidom Perović-Ivanović razgovarali o tome šta je vršnjačko nasilje, o specifičnostima nasilja na internetu, o tome kako mogu da se zaštite i prepoznaju ovaj vid nasilja….rnrnNakon predavanja učenici su odgledali i naučno-obrazovni film “Tagged” a zatim im je podijeljen i promotivni materijal.