+382 32 371 451 skola@os-vdrobnjakovic.edu.me

Proslava Dana škole

rnnnNa opšte oduševljenje svih i ove godine, u petak 19. novembra u 12h,  naša škola je već tradicionalno slavila Dan škole i Dan oslobođenja Risna. Svečanosti  i akademiji u sportskoj sali su prisustvovali značajni ljudi iz Risna i Kotora kao i mnogobrojni roditelji, djeca, nastavnici. Imali smo tu čast da ugostimo potpredsjednika opštine Kotor Željka Avramovića, pedstavnike  mjesnih  zajednica Risan i Perast, direktore osnovnih škola iz okruženja kao i direktorku muzičke škole i penzionisane radnike naše škole.nnrnnnPredsjednica mjesne zajednice Risan Jasmina Mršić je najušpješnijim učenicima uručila prigodnenagrade u vidu knjiga  a direktor naše škole Dragutin Šćekić  je u ime kolektiva uručio nagrade učenicima dobitnicima diplome „LUČA“  iz prethodne školske godine a specijalna nagrada Fonda Anke Drobnjaković je uručenia učenici Hristini Glogovac.nnrnnnUčenici i profesori  naše škole su pripremili prigodan program koji je pratio čitav događaj. Program se sastojao iz hora, najmlađih gostiju iz mjesnog vrtića, recitala, nastupa mladih pijanista, plesne tačke osmog razreda kao i dens spektakla prvog razreda.nnrnnnČitava proslava je na najljepši način pokazala mogućnosti našeg kolektiva i đaka a nadamo se da će naredne godine biti i ljepše proslavljen.nnrnnn nnrn