+382 32 371 451 skola@os-vdrobnjakovic.edu.me

Proslava Dana škole

[thumb=120,90,0|danskole::||left]/osvd/e107_images/newspost_images/thumb_danskole_70_small.jpg[/thumb] U prepunoj sali, tradicionalno smo i ove godine, proslavili Dan škole. rnrnPosle više nedeljnih priprema, djeca i nastavnici su spemili raznovrsan program povodom proslave dana naše škole. rnProslava je počela himnom i uvodnim riječima direktora škole Dragutina Šćekića i predsjednice mjesne zajednice Jasmine Mršić koji su dodijelili knjige najboljim učenicima. Nakon toga je hor mlađih učenika razveselio sve u sali a video prezentacijom smo pokazali sve ono što se inače ne može vidjeti. Zatim su uslijedile Crnogorske narodne igre i valcer trećeg razreda. Na kraju sedamdesetoro djece je učestvovalo u tački muzičkog miksa učenika škole gdje su učenici devetog razreda pjevali autorsku pjesmu u rep fazonu. rnNadamo se da ćemo i iduće godine obradovati roditelje i ostale goste sa interesantnim i raznovrsnim programom.