+382 32 371 451 skola@os-vdrobnjakovic.edu.me
Dan škole 2016

Proslava Dana škole i Dana MZ Risan

I ove godine smo sa zadovoljstvom obilježili važan datum, 21.11. – Dan naše škole i Dan MZ Risan.

Svečanost su svojim pristustvom podržali predstavnici Opštine Kotor, MZ Risan, direktori obrazovno -vaspitnih ustanova naše opštine, predstavnici partberskih NVO, penzioneri, gosti iz Doma starih “Grabovac”, roditelji, kao i bivši učenici naše škole.

I ove godine, najboljim učenicima su dodijeljene knjige, a Fond Anke i Dejana Drobnjakovića nagradio je učenike koji su postigli najbolje rezultate iz oblasti prirodnih nauka.

Nakon toga, svi prisutni su ispratili raznovrstan program koji su u najvećoj mjeri učenici pripremali samostalno, u skladu sa opredeljenjem naše škole da učenik treba da bude u centru vaspitno   obrazovnog procesa.

Naredno druženje zakazujemo za 20.11.2017. godine!