+382 32 371 451 skola@os-vdrobnjakovic.edu.me

Proslava Dana škole

rn

U petak, 19.11. u 12h  svečano je obilježen Dan škole i Dan oslobođenja Risna. Akademiji koja je održana u sportskoj sali je pored učenika naše škole, roditelja i građana Risna, prisustvovao i podpredsjednik opštine Kotor Željko Avramović, direktori osnovnih škola i muzičke škole, predstavnici mjesnih zajednica Risan i Perast, kao i penzionisani radnici naše škole.

rn

rn

U okviru proslave, predsjednica mjesne zajednice Risan, Jasmina Mršić, darovala je najuspješnije učenike knjigama, a direktor škole Dragutin Šćekić je u ime kolektiva nagradio četiri učenika koji su na kraju prethodne školske godine zaslužili diplomu “Luča”. Specijalnu nagradu Fonda Anke Drobnjaković dobila je učenica Hristina Glogovac.

rn

rn

U programu koji su osmislili nastavnici i učenici, učestvovali su učenici naše škole, djeca iz vrtića i učenici muzičke škole “Vida Matijan” iz Kotora.

rn