+382 32 371 451 skola@os-vdrobnjakovic.edu.me

Škola u prirodi na Žabljaku

[thumb=120,90,0|priroda::||left] /osvd/e107_images/newspost_images/thumb_priroda_small.jpg[/thumb]Nakon raspisanog javnog oglasa za školu u prirodi i sprovedene procedure, komisija za izbor ponuđača je odlučila da prihvati ponudu turističke agencie“My travel” iz Nikšića. Ova agencija je imala najkomplentniju ponudu u koju spadaju animatori, pješačke ture, izleti, večernja zabava. Iz naše škole će ove godine ići šezdesetoro djeca i biće smještena u hotelu“Planinka” na Žabljaku u trajanju od pet dana a polazak se planira za 15.-ti maj. Dva odeljenja devetog razreda će proslaviti završetak osnovnog školovanja kao i drugarsko veče u pomenutom hotelu na Žabljaku. Ove godine sa djecom će ići nastavnice Mirjana Kaluđerović i nastavnica Ruža Putica.