+382 32 371 451 skola@os-vdrobnjakovic.edu.me

Školski maskenbal 2012

[thumb=120,90,0|mask::||left] /osvd/e107_images/newspost_images/thumb_mask.jpg [/thumb]Ove godine školski maskenbal je održan u odelenjima od prvog do petog razreda a teme su bile grupne. Žiri u sastavu: predsjednica žirija Nela Vasiljević, vaspitačica Biljana Mršić, nastavnica Vjera Banićević, nastavnica Maja Dabović i predstavnica učenika Anđela Radojičić su dodijelili sledeće nagrade:rnPrvo mjesto za grupnu masku je dobio prvi razred sa područnim odjeljenjem iz Morinja za masku- Kiki klovn;rnDrugo mjesto za grupnu masku je dobio treći razred za masku- Kalendarska godina;rnTreće mjesto za grupnu masku je dobio četvrti razred za masku-Svijet mašte; rnNajveselija grupna maska je bila maska područnog odjeljenja iz Perasta sa temom-Bumbar i bubamara;rnNajmaštovitija grupna maska je bila maska drugog razreda sa temom-Dvorska svita;rnNajoriginalnija grupna maska je bila maska petog razreda sa temom-Zombi irn Specijalna nagrada za najbolje predstavljanje grupne maske je dobio treći razraed za masku-Kalendarska godina.rnDjeca su se divno zabavila i na kraju proslavili čitavu manifestaciju uz karnevalsku muziku i igru a voditeljka programa Milica Samardžić je čitavu manifestaciju učinila još interesantnijom.