+382 32 371 451 skola@os-vdrobnjakovic.edu.me

Sportski dan

U subotu, 07.05.,u školi je održan sportski dan za učenike svih razreda. Učenici prvog ciklusa su se takmičili u igri “Između dvije vatre” a učenici drugog i trećeg ciklusa su učestvovali u proljetnom krosu kao i u turnuru u odbojci.rnRezultati krosa su sledeći:rn-za dječake: rn VI razred Igor Krivokapić rn VII razred Vladimir Samardžićrn VIII1 razred Vlado Samardžićrn VIII2 razred Mihajlo Krivokapićrn VIII3 razred Luka Baltićrn-za djevojčice: rn VI razder Vanja Samardžićrn VII razred Marija Samardžićrn VIII1 razred Anđela Bilaferrn VIII2 razred Nataša Fuštićrn VIII3 razred Milica JolićrnNa turniru u odbojci su učestvovali učenici sedmog i osmog razreda i rezultati su sledeći:rn-za dječake: od četiri odjeljenja koja su učestvovala pobijedio je razred VIII3rn-za djevojčice: od tri odjeljenja koja su učestvovala pobijedio je razred VIII2