+382 32 371 451 skola@os-vdrobnjakovic.edu.me
Uspjeh Na Opštinskom Takmičenju U Recitovanju

Uspjeh na Opštinskom takmičenju u recitovanju

Najbolji recitatori  II i III ciklusa na našem školskom takmičenju, Vasilije Vujović i Vida Vuković, učestvovali su i na Opštinskom takmičenju u recitovanju koje je danas održano u velikoj sali Kulturnog centra „Nikola Đurković”. U trećem ciklusu (sedmi , osmi i deveti razred) prvo mjesto je pripalo našoj Vidi Vuković, učenici devetog razreda.

Nagrađenim učenicima uručene su diplome, a svim takmičarima upućene su pohvale žirija, a kao poklon uručene knjige.
Žiri je radio u sastavu : direktorka Radio Kotora – Vjera Banićević (predsjednica) , rukovoditeljka Gradske biblioteke u Kotoru – Marija Starčević (članica) i profesorica književnosti u kotorskoj Gimnaziji – Ljiljana Odža (članica).

http://www.radiokotor.info/radio/index.php/78-lokalne-vijesti/9179-nagradeni-mali-recitatori