+382 32 371 451 skola@os-vdrobnjakovic.edu.me

Uspjesi naših učenika

U mjesecu maju naša škola i njeni učenici su imali zavidan uspjeh iz likovne kulture, biologije i predmeta prva pomoc.rn Zavod za zapošljavanje Crne Gore- Biro rada Herceg Novi je organizovao konkurs iz profesionalne orijentacije sa temom “Moje buduće zanimanje”. Naša škola je učestvovala na konkursu sa tridesetak radova.Prvonagrađeni rad je bio Krivokapić Mihaila, učenika osmog razreda naše škole.rnMilica Krivokapić, učenica osmog razreda, na ovogodišnjoj Olimpijadi znanja u organizaciji Prirodno – matematičkog fakulteta i Društva matematičara i fizičara Crne Gore, osvojila je odlično treće mjesto na takmičenju iz biologije. Pored Milice, na takmičenju koje je održano 7. maja u Podgorici, učestvovali su i Luka Jovetić, Nađa Samardžić, Anđela Radojičić i Maša živkovć, koji su takođe ostvarili značajne rezultate.rnNa opštinskom takmičenju ekipa prve pomoći, koje je organizovao OO Crvenog krsta Kotor, održanom 14.05.2011. tim naše škole osvojio je prvo mjesto u kategoriji “podmladak”, i time se plasirao na državno takmičenje koje će biti održano u Danilovgradu.rnTim je pripremala Suada Bešković, prof. biologije, a ekipu su sačinjavalirn1. Kristina Kovačević (kapiten)rn2. Vasliije Kljajić (zamjenik kapitena)rn3. Dragojle Damjanovićrn4. Luka Baltićrn5. Iva Radovićrn6. Gojko Samardžićrn7. Nataša Vuković