+382 32 371 451 skola@os-vdrobnjakovic.edu.me

Završetak nastavne godine

[thumb=120,90,0|veseli časovi::||left]/osvd/e107_images/newspost_images/happyn_hours.jpg[/thumb] Na veliko zadovoljstvo djece, uz graju, smijeh i happy časove učenici naše škole su 13. juna završili sa nastavnom 2012/2013. godinom. Posle 36. radnih sedmica, četiri klasifikaciona perioda, dva raspusta, nebrojeno pročitanih knjiga, naučenih lekcija, pismenih i kontrolnih provjera znanja djeca su završila sa školom.rnPlan i program naše škole je u potpunosti ispunjen i na zadovoljstvo svih nas priveden kraju.rnZadnji dan školske godine djeca su obradovala svoje razredne starješine slatkišima, poklonima i veselom muzikom. rnPrvi razred je organizovao igre u kojima su učestvovali i roditelji kao što su: ubacivanje lopte u koš, gusjenica, slagalica nakon čega je druženje nastavljeno u učionici prvog razreda. rnČetvrti razred zajedno sa djecom iz područnioh odeljenjaMorinj i Perast i učiteljicama su vesele časove proveli uz igru i druženje u Morinju i na imanju Ćatovića mlini.rnSvim učenicima želimo lijep i veseo raspust! 😀